טוען...

קרם פנים

קרם הבהרה לכתמי גיל, פיגמנטציה ופגמי עור
מוצר חדש מסדרת PERFECT CARE :
קרם הבהרה כפתרון יעיל ובטוח להפחתת כתמי פיגמנטציה וגון עור לא אחיד, הנגרמים כתוצאה מתהליכי התבגרות, חשיפה לשמש, שינויים הורמונאליים וכתמי עור.
קרם ההבהרה של קרליין, מבוסס על ריכוז גבוה של ויטמין C (5%) שהוכח בבדיקות קליניות כוויטמין יעיל בהבהרת כתמי פיגמנטציה, מסייע בהעלמת כתמים ומעודד תהליכי התחדשות בתאים ליצירת מראה בהיר יותר וגוון עור אחיד.
מרכיבים עיקריים:
Pure Vitamin C- ויטמין C טהור בריכוז 5%.
מוכח קלינית כמסייע בהבהרת כתמי עור ליצירת גוון עור אחיד. מעודד יצירת תאי עור חדשים ומשמש כנוגד חמצון נגד רדיקלים חופשיים.
Whitening Complex Far East - תמצית צמחית המופקת מצמחים במזרח אסיה. מסייעת במניעה ובצמצום דרמטי של מראה עור לא אחיד, עם פיגמנטציה.
תמצית לימון – מסייעת בהבהרה של כהויות בעור. ויטמין E - אנטי-אוקסידנט המסייע בתהליך הבהרה ומעניק לחות לעור.
מרכיבי לחות – מעלים את רמת הלחות הטבעית ומעניקים גמישות לעור.
80 ₪
Expert Defense Day Cream SPF 30
קרם יום רב תועלתי SPF 30
מועשר בסידן לחיזוק, מיצוק והזנה אינטנסיביים של עור בוגר
נבדק היפואלרגנית ומתאים גם לעור רגיש
בעשור החמישי והשישי בחייה של כל אישה, יורדת עוצמת התחדשות התאים בשכבות העור.
ההאטה גורמת להופעה של כל הסימנים המעידים על הגיל הכרונולוגי:
יובש, קמטים עמוקים,שכבת העור העליונה הופכת דקה יותר ומאבדת את הגוון הוורדרד, מגלה רפיון, צניחה וחוסר גמישות.
הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהמרכיבים החיוניים לשמירה על המראה הצעיר מדלדלים עם הגיל והעור מתקשה לקבל את הרמות הגבוהות של הוויטמינים, מינרלים ולחות הנחוצים להפעלת מנגנוני ההתחדשות וההגנה.
קרם היום הרב תועלתי 55+ נותן מענה מיידי לצרכי העור הבוגר –
הקרם מועשר בסידן זמין המשולב בקומפלקס מינרלים של אבץ ומגנזיום.
המינרלים מחזקים את כל המערכת התומכת של העור ומאפשרים לו לתפקד בצורה אופטימלית.
מכיל בנוסף רמה גבוהה של מרכיבי לחות יעילים המעשירים את העור בלחות זמינה ומיידית כמו חמאת שיאה וחומצה היאלורונית.
140 ₪
טיפול מקיף במראה קמטים + מראה כתמי עור ופיגמנטציה. SPF25 עובדה - הליך דרמטולוגי הוא הדרך היעילה ביותר למאבק בסימני הזדקנות העור (קמטים, כתמי עור). בעוד שחלק מהנשים בוחרות בטיפול מסוג זה, אחרות מעדיפות פתרון קוסמטי. גלי את כוח האנטי-אייג'ינג החדש: רויטליפט לייזר X3 אנטי-ספוט SPF25, הטיפול המסייע המקיף הראשון לקמטים וכתמי עור מבית לוריאל פריז. מרכיבים פעילים לתוצאה גבוהה 1. 3% פרו-קסילן™, רכיב פעיל הידוע כמסייע לטיפול בקמטים. 2. L –Niacide: רכיב זה הינו שילוב של LHA, בעל תכונות פילינג וקילוף עדין של העור, ו-Niacinamide, רכיב פעיל היעיל במיוחד בטיפול בפיגמנטציה וכתמי עור. פעילות אנטי-אייג'ינג ב-3 רבדים: 1. מסייע בטיפול במראה קמטים. 2. מסייע בהבהרת מראה כתמי עור ופיגמנטציה. 3. מסייע במניעת סימני הזדקנות העור הודות למקדם הגנה SPF25. תוצאות הנראות לעין  באופן מיידי: העור מועשר יותר בלחות ומרגיש מוגן ונינוח יותר.  בתוך כ-4 שבועות: מרקם פני העור נראה חלק יותר. ניתן לראות הפחתה במראה הקמטים*. עוצמת מראה הכתמים מופחתת ביחס לגוון העור. גוון העור נראה אחיד ומואר יותר.

218 ₪

   95  ₪

Smooth on moisturiser to re-plump wrinkles, re-firm skin and refine skin texture. עובדה- הליך דרמטולוגי הוא הדרך היעילה ביותר למאבק בסימני ההזדקנות של העור. ישנן נשים הבוחרות בדרך הטיפולית, ואילו אחרות מוצאות בקוסמטיקה את המענה לצרכיהן. אתן מוזמנות להכיר את תכשיר האנטי-אייג'ינג החדש ורב העוצמה: קרם יום REVITALIFT LASER x3. ריכוז גבוה של חומרים פעילים – פעולת אנטי-אייג'ינג משולשת: 1. טיפול ממוקד בקמטים: REVITALIFT LASER x3 מועשר בחומצה היאלורונית מותאמת, החודרת במהירות לעומק העור במטרה לשקם* ולתקן ביסודיות את הקמטים. 2. חיזוק סיבי התמיכה בעור: הקרם מכיל פרו-קסילן™, רכיב אנטי-אייג'ינג רב-עוצמה, המסייע לחיזוק סיבי התמיכה של העור ומעניק מראה מוצק יותר. 3. חיטוב מראה הפנים: לראשונה בקרם של REVITALIFT, ריכוז מיטבי של 3% פרו-קסילן™ במטרה להמריץ ייצור רכיבי חידוש טבעיים בעור, להוספת נפח לעור ולעיצוב מתאר הפנים. תוצאות נראות לעין  עם השימוש הראשון העור נראה כלאחר שינוי מהפכני: נמצא כי מראה העור השתפר בקרב 87% מהנשים**.  לאחר שבוע ניכר שיפור בקמטים וקמטי הבעה (17%-), באזור העינ

218 ₪

   95  ₪